Nowy wymiar hydrotechniki

Nowoczesne biuro projektowe, wyspecjalizowany podwykonawca hydrotechniki w projektach infrastruktury liniowej.

Tomasz Rajpold

tomasz rajpold CEO of HydroBIM

Tomasz Rajpold jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, specjalność Inżynieria wodna. Jest gorącym orędownikiem cyfryzacji w budownictwie a w szczególności w hydrotechnice. Założyciel i Prezes HydroBIM sp. z o.o., innowacyjnego zespołu inżynierów i projektantów, specjalizujących się w stosowaniu metodyki BIM w hydrotechnice. Jest praktykiem. Wykorzystuje technologie cyfrowe i metodykę BIM w codziennej pracy HydroBIM i z sukcesem wdraża je u Klientów.

Tomasz Rajpold BIM Manager

Rajpold jest absolwentem dwóch kierunków studiów podyplomowych o tematyce BIM. Uzyskał certyfikat BIM Managera. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem we wdrażaniu metodyki BIM w projektach i inwestycjach hydrotechnicznych. Gościnnie prowadzi wykłady na studiach podyplomowych BIM na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.

Rajpold jest ekspertem oprogramowania BIM rodziny Autodesk. Tomasz w pracy wykorzystuje umiejętności zwinnego zarządzania projektami w metodyce SCRUM.

tomasz rajpold certyfikat BIM

Jest aktywnym członkiem organizacji branżowych Stowarzyszenie BIM, BIM Klaster, ECCBIM, wspierających rozwój i popularyzację metodyki BIM w budownictwie. Jest zapraszany jako ekspert BIM w infrastrukturze na seminaria i webinary.

Rajpold jest jednym z nielicznych w Polsce specjalistów projektowania nowoczesnych przepławek dla ryb

Kwartalnik Hydroenergetyka Wodna opublikował wywiad z Tomaszem Rajpoldem i jego artykuł w którym z praktycznego punktu widzenia wyjaśnia, czym jest metodyka BIM i jakie daje korzyści jej stosowanie.

Skontaktuj się z Tomaszem Rajpoldem

HydroBIM – nowy wymiar hydrotechniki

w 2019 roku założył spółkę InfraBIM Tomasz Rajpold, która w 2021 roku zmieniła nazwę na HydroBIM sp. z o.o.

To nowoczesne, cyfrowe biuro projektowe, specjalizujące się we wdrażaniu metodyki BIM w inwestycjach hydrotechnicznych. Model pracy oparty jest na kulturze agile i współpracy zespołów projektantów i specjalistów BIM, geodezji, LIDAR i fotogrametrii i hydrotechniki.
Firma specjalizuje się w hydrotechnice. Naszymi klientami jest PGW Wody Polskie, międzynarodowe firmy konsultingowe i jednostki samorządu terytorialnego.

HydroBIM ma siedzibę w Krakowie, ul. Franciszka Kniaźnina 4/U13, Firma jest zarejestrowana w KRS pod numerem 0000793595

Poznaj kompetencje i zakres odpowiedzialności BIM Managera

Przewiń na górę