Biuro Projektowe – oferta

Biuro projektowe HydroBIM specjalizuje się w realizacji i nadzorach projektów hydrotechnicznych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, bezboleśnie wdrażamy elementy BIM w projektach naszych klientów. Wdrażamy BIM poprzez ewolucje, nie rewolucję. 

Dzięki zastosowaniu metodyki BIM potrafimy znacznie przyspieszyć prace projektowe i wykonawcze na każdym etapie inwestycji. Nasze rozwiązania, takie jak Cyfrowy Bliźniak  dają wymierne oszczędności i eliminują potencjalne problemy na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Wirtualny model obiektu, czyli Digital Twin, pozwala lepiej zrozumieć założenia projektu, śledzić etapy realizacji i efektywnie zarządzać w fazie eksploatacji.

Główne obszary działalności HydroBIM to:

Biuro projektowe – nadzór inwestorski z wykorzystaniem technologii BIM

Hydrotechnika i BIM na każdym etapie projektu i inwestycji

Wykorzystujemy możliwości i zalety metodyki BIM na etapie projektowania, nadzoru i odbioru inwestycji. Lista poniżej nie wyczerpuje możliwości, jakie daje cyfryzacja w budownictwie wodnym.

DigitalTwins i Smart Ports

Najnowsze kontrakty

Team/Body Leasing zespołów projektowych

Dzięki nowoczesnym metodom zarządzania projektami (SCRUM) wiedzy i doświadczeniu, projektanci i zespoły projektowe HydroBIM potrafią błyskawicznie i bezkolizyjnie dołączyć do zespołów Klienta. Dzięki temu klienci HydroBIM nie tracą czasu na rekrutację i wdrożenie rzadko spotykanych na rynku specjalistów. Umowa B2B zapewnia przejrzyste warunki dla Klienta i ogranicza koszty.

  • Gotowe do pracy zespoły specjalistów BIM i hydrotechniki wspierające
    • Inwestora Publicznego
    • Inwestora Zastępczego
    • Generalnego Wykonawcę

3. Wizualizacje 3D i symulacje wirtualne

Hydrotechnika oddziaływuje na środowisko i infrastrukturę w  skali makro. Dzięki modelowaniu BIM i wykonanym przez nas wizualizacjom 3D możliwe jest pokazanie jak realizowany projekt wpłynie na zmiany w infrastrukturze, krajobrazie i środowisku. Pozwala to znacznie skrócić czas potrzebny na konsultacje społeczne i rozwiać wątpliwości. Zastosowanie modelowania BIM w hydrotechnice pozwala tworzyć atrakcyjne prezentacje 3D dla mediów, instytucji finansowych i organizacji ekologicznych.

Przewiń do góry